Billeder    |    Forum    |    Dokumenter    |    Facebook    |    Twitter    |    Instagram    |    AFK-TV
0 Kommentarer, LBAD+6st: 590
AllerodFK d. 20-06-2018
0 Kommentarer, LBAD+6st: 228
AllerodFK d. 17-06-2018
1 Kommentar, LBAD+6st: 302
Finn A d. 17-06-2018
0 Kommentarer, LBAD+6st: 373
Ingerslev d. 17-06-2018
0 Kommentarer, LBAD+6st: 503
AllerodFK d. 15-06-2018
1 Kommentar, LBAD+6st: 646
Finn A d. 10-06-2018
0 Kommentarer, LBAD+6st: 311
Ingerslev d. 10-06-2018
2 Kommentarer, LBAD+6st: 494
Finn A d. 07-06-2018
0 Kommentarer, LBAD+6st: 483
SGL d. 27-05-2018
1 Kommentar, LBAD+6st: 428
Finn A d. 26-05-2018
0 Kommentarer, LBAD+6st: 513
AllerodFK d. 26-05-2018
0 Kommentarer, LBAD+6st: 240
Charlotte Rafn d. 26-05-2018
0 Kommentarer, LBAD+6st: 339
AllerodFK d. 25-05-2018
0 Kommentarer, LBAD+6st: 635
AllerodFK d. 24-05-2018
0 Kommentarer, LBAD+6st: 350
AllerodFK d. 21-05-2018
Allerød Fodbold Klubs hjemmekampe (23-06-2018 -> 28-06-2018)
Kampnr. R Tidspunkt Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Spillested Res
297685
1 23-06-18
Kl. 09:40
U9 piger 5-mands (09) 1 - 23. juni Medaljestævne
Pulje 1, 2 baner
Allerød Fodbold Klub - Farum BK Sengeløse Idrætsanlæg
222379
2 23-06-18
Kl. 10:00
U8 piger 5-mands (10) 2 - 23. juni Medaljestævne
Pulje 1, 2 baner
Allerød Fodbold Klub (2) - Hareskov IF Birkevang
222373
1 23-06-18
Kl. 10:18
U8 piger 5-mands (10) 2 - 23. juni Medaljestævne
Pulje 1, 2 baner
Allerød Fodbold Klub (1) - LSF Birkevang
246330
1 23-06-18
Kl. 10:18
U8 drenge 5-mands (10) begynder - 23. juni Medalje
Pulje 2
Allerød Fodbold Klub - Brødeskov IF Allerød Idrætspark
292561
1 23-06-18
Kl. 10:36
U8 drenge 5-mands (10) 2 - 23. juni Medaljestævne
Pulje 7
Allerød Fodbold Klub - Hareskov IF Allerød Idrætspark
302594
1 23-06-18
Kl. 10:36
U9 drenge 5-mands (09) 3 - 23. juni Medaljestævne
Pulje 12
Allerød Fodbold Klub - Jyllinge FC Ølstykke Stadion
302970
2 23-06-18
Kl. 10:36
U9 drenge 5-mands (09) 2 - 23. juni Medaljestævne
Pulje 5, 2 baner
Allerød Fodbold Klub - Kr. Værløse IF Rundforbi Stadion
297697
2 23-06-18
Kl. 11:00
U9 piger 5-mands (09) 1 - 23. juni Medaljestævne
Pulje 1, 2 baner
Allerød Fodbold Klub - Frederiksværk Fodbold Klub Sengeløse Idrætsanlæg
303485
2 23-06-18
Kl. 11:12
U9 drenge 5-mands (09) 1 - 23. juni Medaljestævne
Pulje 4, 2 baner
Allerød Fodbold Klub - FC Holte Allerød Idrætspark
222377
1 23-06-18
Kl. 11:30
U8 piger 5-mands (10) 2 - 23. juni Medaljestævne
Pulje 1, 2 baner
Allerød Fodbold Klub (2) - Allerød Fodbold Klub (1) Birkevang
303479
1 23-06-18
Kl. 11:30
U9 drenge 5-mands (09) 1 - 23. juni Medaljestævne
Pulje 4, 2 baner
Allerød Fodbold Klub - LSF Allerød Idrætspark
222378
1 23-06-18
Kl. 11:48
U8 piger 5-mands (10) 2 - 23. juni Medaljestævne
Pulje 1, 2 baner
Allerød Fodbold Klub (2) - RB 1906 Birkevang
222385
2 23-06-18
Kl. 11:48
U8 piger 5-mands (10) 2 - 23. juni Medaljestævne
Pulje 1, 2 baner
Allerød Fodbold Klub (1) - Hareskov IF Birkevang
292565
1 23-06-18
Kl. 11:48
U8 drenge 5-mands (10) 2 - 23. juni Medaljestævne
Pulje 7
Allerød Fodbold Klub - IS Skævinge Allerød Idrætspark
302605
1 23-06-18
Kl. 11:48
U9 drenge 5-mands (09) 3 - 23. juni Medaljestævne
Pulje 12
Allerød Fodbold Klub - Lynge-Uggeløse IF (2) Ølstykke Stadion
302974
2 23-06-18
Kl. 11:48
U9 drenge 5-mands (09) 2 - 23. juni Medaljestævne
Pulje 5, 2 baner
Allerød Fodbold Klub - Espergærde IF Rundforbi Stadion
246461
1 23-06-18
Kl. 12:24
U8 drenge 5-mands (10) begynder - 23. juni Medalje
Pulje 2
Allerød Fodbold Klub - Hareskov IF Allerød Idrætspark
835146
Kampfakta
11 23-06-18
Kl. 13:30
U13 Piger Øst 8M (05) forår
Pulje 1
Allerød Fodbold Klub - Hornbæk IF Allerød Idrætspark 3-2
329939
1 24-06-18
Kl. 10:00
U10 drenge 5-mands (08) beg. - 24. juni Medaljestæ
Pulje 3
Allerød Fodbold Klub - IF Skjold Birkerød Allerød Idrætspark
675338
2 24-06-18
Kl. 10:36
U10 pige 5-mands (08) 1-Forårsserie 24/6
Pulje 1, 2 baner
Allerød Fodbold Klub - BSV af 2016 Birkevang
676789
1 24-06-18
Kl. 10:36
U10 piger 5-mands (08) begynder - 24. juni Medalje
Pulje 2, 2 baner
Allerød Fodbold Klub - Lyngby Boldklub 1921 (2) Måløv Idrætspark
676791
1 24-06-18
Kl. 11:12
U10 piger 5-mands (08) begynder - 24. juni Medalje
Pulje 2, 2 baner
Allerød Fodbold Klub - Lyngby Boldklub 1921 (1) Måløv Idrætspark
329980
1 24-06-18
Kl. 11:30
U10 drenge 5-mands (08) beg. - 24. juni Medaljestæ
Pulje 3
Allerød Fodbold Klub - Oversidder Allerød Idrætspark
675343
2 24-06-18
Kl. 12:06
U10 pige 5-mands (08) 1-Forårsserie 24/6
Pulje 1, 2 baner
Allerød Fodbold Klub - Køge BK Birkevang
137372
8 Ma 25-06-18
Kl. 19:00
M+45 (Superveteran) 11-mands - Forår
Pulje 1
Allerød Fodbold Klub - LSF Allerød Idrætspark Resultatformidling
DBU Fodboldpas
Kamp Center

Ingen kommende kampe


Seneste kamp
Lør 9. Jun.
AFK Akademi
AFK Webshop
Elite sponsorer
BANKObanden
Kvickly Allerød
Widex
Intersport Allerød
Sponsorer
Weltz Byg ApS
Yakiniku
Carstens Diner
Bog & idé
Allerød Fysioterapeuterne
Intersport Allerød
Allerød Nyt
Carlsberg
AL-GLAS ApS
ExpandIT Development ApS
Mr. Allerød
Team Allerød
Aage Christiansen & Søn ApS
SuperBrugsen Lynge-Uggerløse
Brøndby Stilladser ApS
Nejstgaard & Vetlov
Estate Mæglerne
Sydbank A/S
Jyske Bank Allerød
Kvickly Allerød
A/S Carl Nielsen & Søn
Brillehuset
Log ind
 Brugernavn
 Kodeord
 Opret log ind?
 Glemt kodeord?