Billeder    |    Forum    |    Dokumenter    |    Facebook    |    Twitter    |    Instagram    |    AFK-TV
Kvinde - Afdelingskontaktliste
Kvindeledelse
PostNavnTelefonMobilEmail
Udvalgsformand   Jakob Hecksher   48 17 48 28   28 80 21 21  
Sportschef   Lennart Engelhardt   -   51 59 11 51  
 
Kvinde 1 (KVINDESERIE ØST)
PostNavnTelefonMobilEmail
Træner   Muhammed Keskin   -   60 67 99 81  
Træner   Kenneth Rasmussen   -   20 20 89 79  
 
Kvinde 2 (KVINDESERIE 1 - FORÅR, PULJE 1)
PostNavnTelefonMobilEmail
Cheftræner   Jim Keiwe   -   50 59 08 32  
Træner   Jakob Hecksher   48 17 48 28   28 80 21 21  
 
Old girls 1 (8-Kvindesenior Mester)
PostNavnTelefonMobilEmail
Holdleder   Lene Svare Pedersen   -   23 11 74 88  
 
U16 (årg. 03-04)
PostNavnTelefonMobilEmail
Årgangsansvarlig   Allan Kiowsky   -   30 16 13 74  
Træner Øst   Danny Schödt   48 17 02 26   28 77 51 20  
Hjælpetræner Øst   Jørgen Rath   -   -   -
Træner U16-1   Jens Møller Pedersen   -   -   -
Hjælpetræner U16-1   Jørgen Rath   -   -   -
Hjælpetræner   Jens Ebbesen   30 75 47 62   28 27 71 34  
 
U14 (årg. 05)
PostNavnTelefonMobilEmail
Gruppeleder/Cheftræner   Danny Schödt   48 17 02 26   28 77 51 20  
Træner   Sven Hansen   -   61 66 08 50  
 
U13 (årg. 06)
PostNavnTelefonMobilEmail
Træner   Leif Johansen   -   24 79 56 82  
Træner   Dan Børner   -   26 18 82 46   -
Træner   Sven Hansen   -   61 66 08 50  
 
U12 (årg. 07)
PostNavnTelefonMobilEmail
Træner   Mads Neigaard Ring   -   28 72 56 48  
Træner   Thomas Willumsen   -   53 73 27 18  
Hjælpetræner   Joan Halse Christensen   -   -   -
Hjælpetræner   Alexander Fonnesbech Vogel   -   -   -
Holdleder   Charlotte Rafn   22 94 10 68   -  
 
U11 (årg. 08)
PostNavnTelefonMobilEmail
Træner   Thomas Rafn   -   40 53 10 68  
Træner   Jakob Fladholdt   48 14 48 09   22 51 25 35  
Assistenttræner   Natasja Gamborg   -   -   -
Assistenttræner   Helena Glud   -   -   -
Gruppeleder/holdleder   Charlotte Rafn   22 94 10 68   -  
 
U10 (årg. 09)
PostNavnTelefonMobilEmail
Træner   Nanna Saaby Sørensen   -   22 84 07 23  
Træner   Søren Hatting Larsen   -   99 55 74 47  
Træner   Christina Hulehøj Vindelev   -   24 44 20 60  
 
U9 (årg. 10)
PostNavnTelefonMobilEmail
Træner   Johnny Kvistholm   -   -  
Træner   Allan Kristensen   -   23 80 00 00  
Træner   Christina Hulehøj Vindelev   -   24 44 20 60  
 
U8+U7+U6 (årg. 11-13)
PostNavnTelefonMobilEmail
Træner   Sven Hansen   -   61 66 08 50  
Træner   Asta Dyrmann Legarth   -   53 28 35 38  
Træner   Christina Hulehøj Vindelev   -   24 44 20 60  
Træner   Trud Kindt Jørgensen   -   50 56 02 61  
Træner   Sandra Hansen Jørgensen   -   20 45 31 69  
 
DBU Fodboldpas
Kamp Center

Ingen kommende kampe


Seneste kamp
Lør 9. Jun.
AFK Akademi
AFK Webshop
Elite sponsorer
Intersport Allerød
BANKObanden
Kvickly Allerød
Widex
Sponsorer
Team Allerød
Brøndby Stilladser ApS
A/S Carl Nielsen & Søn
Drachmann Advokater I/S
Estate Mæglerne
Brillehuset
Jyske Bank Allerød
Aage Christiansen & Søn ApS
Allerød Nyt
Land Development A/S
Nordsjællands KonferenceCenter
Log ind
 Brugernavn
 Kodeord
 Opret log ind?
 Glemt kodeord?